fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Вознемирувачко фото: Ова се остатоците по разбивањето на терористите во Дива населба

Маркетинг

Актуелно

Вознемирувачко фото: Ова се остатоците по разбивањето на терористите во Дива населба

Насловната фотографија е преземена од Фејсбук

Терористите се разбиени, а евакуираните цивили се враќаат во своите домови.

Фотографии од кумановското село покажуваат колку жестока битка се водела меѓу македонската полиција и силно вооружени терористи.

Во продолжение погледнете дел од вознемирувачката фотогалерија.

ВНИМАНИЕ, СЛЕДУВААТ ВОЗНЕМИРУВАЧКИ ФОТОГРАФИИ

Извор на фотографиите: Курир и Фејсбук

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.