Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Снежна идила во Скопје (ФОТО)

Скопје

Снежна идила во Скопје (ФОТО)

Прогнозата на метеоролозите за пад на температурите и снежни врнежи во главниот град се оствари.

Утринава скопјани ги разбуди првиот снег за оваа година.

Во продолжение погледнете дел од фотографиите кои ни ги испратија нашите читатели од општина Аеродром.

 

 

 

 

 

 

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Скопје

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.