Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Времето денеска променливо облачно, со пороен дожд, грмежи и засилен ветер

Временска прогноза

Времето денеска променливо облачно, со пороен дожд, грмежи и засилен ветер

Времето денеска променливо облачно, со пороен дожд, грмежи и засилен ветер

Времето во Македонија ќе биде променливо облачно, попладне на повеќе места ќе биде нестабилно со пороен дожд, грмежи и засилен ветер, особено во источните делови.

Утринската температура ќе се движи од пет до 13, а дневната од 15 до 26 степени.

Во Скопје, облачно со сончеви периоди. Утринската темпратура ќе се спушти до 10, а дневната ќе се искачи до 24 степени.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Временска прогноза

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.