Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ВРЕМЕТО ДЕНЕС: Облачно, кон крајот на денот повремен дожд и силен ветер

Вести

ВРЕМЕТО ДЕНЕС: Облачно, кон крајот на денот повремен дожд и силен ветер

Времето во Македонија ќе биде променливо облачно. Кон крајот на денот и во текот на ноќта ќе има повремен локален дожд, особено во западните делови. Ќе дува засилен до силен југоисточен ветер, особено долж Повардарието и во источните делови.

Температурата ќе се движи од 9 до 18 степени.

Во Скопје слично време со температура до 15 степени.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Вести

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.