Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ВРЕМЕТО ДЕНЕС: Сончево и многу топло со температура до 31 степен!

Актуелно

ВРЕМЕТО ДЕНЕС: Сончево и многу топло со температура до 31 степен!

Времето во Македонија ќе биде сончево и многу топло со мала до умерена облачност особено на југот и со слаб до умерен јужен ветер.

Утринската температура ќе се движи од три до 10, а  дневната од 25 до 31 степени.

УВ индексот ќе има висока вредност, седум.

Во Скопје ќе биде сончево и многу топло со мала облачност и со слаб јужен ветер.

Температурата ќе се движи од 7 до 28 степени.

Во следните денови ќе се задржи стабилно, суво и топло време за овој дел од годината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.