Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Идеи за уредување на базенот во вашиот двор

Ви препорачуваме

Идеи за уредување на базенот во вашиот двор

Да се има базен во дворот значи и полесно справување со летните горештини, но и совршено место за вечерни летни забави.

1. Базен кој се наоѓа непосредно до врати на лизгање коишто водат до спалната, бањата или пак евентуално до домашната сауна, се одлично решение.

2. Мал базен одговара совршено во малечко дворче.

3. Џакузи со необична геометриска форма му дава уникатност и оригиналност на Вашиот двор.

4. Во базен со тревичка која вирее само на неколку сантиметри од работ и дрвја во непосредна близина, ќе бидете поблиску до природата.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Ви препорачуваме

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.