Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Ja запроси стјуардесата за време на летот, па таа доби отказ (ВИДЕО)

Занимливости

Ja запроси стјуардесата за време на летот, па таа доби отказ (ВИДЕО)

Една кинеска стјуардеса остана без работа, неколку месеци откако на интернет се појави снимка од запросувањето од нејзиното момче за време на лет.

Според локалните медиуми, околу 30 минути по полетувањето, во мај годинава момчето клекнало и го поставило судбоносното прашање. Таа рекла – да, била пресреќна, патниците ракоплескале, а снимката стана хит на социјалните мрежи.

Сите биле пресреќни, освен нејзината компанија. Непријатната „честитка“ следела веднаш по појавата на видеото пред неколку дена.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Занимливости

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.