fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Каде за Нова година? Ова се последните слободни понуди во градот!

Занимливости

Каде за Нова година? Ова се последните слободни понуди во градот!

Последните денови од 2015 полека изминуваат, а вие се уште не знаете каде да ја дочекате Новата година?

Овде можете на едноставен начин да ги најдете најдобрите понуди за дочек на Новата 2016 година во Скопје. 

Дочекајте ја најлудата ноќ во годината во Caffe & Lounge Bar CHARM по цена од 1300мкд или во ресторан ГЛАМУР по цена од 1800мкд

Информации, резервации и карти: 075 811 369 / 078 710 951

Официјален фејсбук настан: https://www.facebook.com/events/150193535342443/

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Занимливости

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.