fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Мајка ја избричи главата на ќерка си бидејќи се потсмевала на девојче со рак (ВИДЕО)

Маркетинг

Видео

Мајка ја избричи главата на ќерка си бидејќи се потсмевала на девојче со рак (ВИДЕО)

На социјалните мрежи се прошири видео снимка од мајка која присилно ја бричи главата на својата ќерка поради тоа што се потсмевала на девојче болно од рак.

Иако сите кои ја виделе снимката се согласувасат дека не е во ред што се потсмевала на девојчето кое ја изгубило косата, многумина сметаат дека мајката претерала.

Додека девојката клечи на подот, вришти и плаче, мајката смирено и отстранува прамени коса и ги фрла на под. Снимката на социјалните мрежи е проследена со реченицата: Ова девојче се потсмеваше на друго девојче кое има рак, па мајка и одлучи да и ја избричи главата.

Освен повеќето коментари кои сметаа дека мајката претерала, голем број се залагаат родителите да престанат да ги објавуваат видео снимките во кои ги понижуват своите деца.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.