fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Најплатениот македонски модел во новата кампања на „ТианДе“

Ви препорачуваме

Најплатениот македонски модел во новата кампања на „ТианДе“

„ТианДе“ со ново лице…

Русокосиот Спасоје Кликовац се најде во новата рекламна кампања на брендот „ТианДе“.

Овој познат руски бренд на козметика од природни состојки, наголемо се пробива на нашиот пазар, а токм убавото лице на Кликовац се најде на нивнииот рекламен материјал и тоа за супер шампонот за опаѓање и зајакнување на косата посебно кај мажите.

Спасоје Кликовац е наш најпознат и најплатен машки модел кој досега беше дел од многу реклами и видео записи. Тој последен пат учествуваше на хуманитарната ревија „Бал на различностите“ за лицата со посебни потреби во организација на поп ѕвездата Ребека.

Фото – Бобан Матевски

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Ви препорачуваме

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.