Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Хајди Клум и на 48 години позира топлес на плажа (ФОТО)

Низ објективот

Хајди Клум и на 48 години позира топлес на плажа (ФОТО)

Хајди Клум и на 48 години позира топлес на плажа (ФОТО)

Хајди Клум не престанува да изненадува дури и на 48 години, па се соблече топлес и само во црна танга додека ужива со својот сопруг на егзотичниот одмор.

Познатата Клум често знае да ја изненади публиката со своите трансформации, но и со природниот и лежерен изглед.

Жешките денови манекенката и нејзиниот помлад партнер, музичарот Том Каулиц, ги искористија за годишен одмор и уживање покрај море.

Манекенката која ја „ситни“ петтата деценија од нејзиниот живот, изгледа прекрасно, а покрај редовната физичка активност и правилната исхрана, за одличната фигура на Клум голема улога игра и редовната медитација.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.