Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Лил Нас Екс ја шокираше јавноста со својот изглед и сценски настап на БЕТ наградите

Низ објективот

Лил Нас Екс ја шокираше јавноста со својот изглед и сценски настап на БЕТ наградите

Лил Нас Екс ја шокираше јавноста со својот изглед и сценски настап на БЕТ наградите

На црвениот тепих тој се појави во две различни комбинации.

Лил Нас Екс најпрво се појави во костум од три дела на Андреа Гроси, а потоа се пресоблече во дводелен цветен костум на Ричард Квин.

Раперот е познат по своите несекојдневни комбинации кои повеќето мажи во таа индустрија не би се осмелиле да ги облечат.

Тој секогаш воодушевува со своето појавување, па затоа публиката со нетрпение го очекуваше неговиот настап на сцената- и раперот не ги разочара.

Сценорафијата и костумите биле инспирирани од стар Египет.

Добитникот на две греми награди страствено се бакна со еден од неговите танчери додека го изведуваше неговиот голем хит „Montero (Call Me by Your Name)“.

Раперот се изјасни како геј во 2019 година и оттогаш е гласноговорник за ЛГБТ заедницата.

Тој доби позитивни реакции на Твитер и сите го поздравуваа овој негов потег кој се случи во последните денови од „месецот на гордоста“.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.