Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ГОЛЕМА ПРОСЛАВА: Марија Шерифовиќ славеше за победата на Махир Мулајиќ во „Ѕвездите на Гранд“

Низ објективот

ГОЛЕМА ПРОСЛАВА: Марија Шерифовиќ славеше за победата на Махир Мулајиќ во „Ѕвездите на Гранд“

ГОЛЕМА ПРОСЛАВА: Марија Шерифовиќ славеше за победата на Махир Мулајиќ во „Ѕвездите на Гранд“

По победата – очекувана голема прослава! Марија Шерифовиќ подготви голема прослава за победата на нејзиниот кандидат Махир Мулајиќ во познатото балканско шоу „Ѕвездите на Гранд“.

Таа заедно со останатите членови на тимот, прослави во еден познат белградски ресторан, а забавата траеше до раните утрински часови.

Погледнете како тоа изгледаше:

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.