Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Никол Шерцингер го освои Инстаграм (ФОТО)

Низ објективот

Никол Шерцингер го освои Инстаграм (ФОТО)

Никол Шерцингер го освои Инстаграм (ФОТО)

Суперстар моделот Никол Шерцингер го носи епитетот за една од најубавите жени на светот, па поради својот шарм често знае да ги полуди своите фановите на социјалните мрежи, секако, со провокативни фотографии.

Никол ги покажа своите облини позирајќи во бело бикини што навистина беше „подарок“ за фановите кои ја следат на Инстаграм.

Малкумина знаат дека супермоделот долго време имала проблеми со самодоверба и нарушувања во исхраната, но дека сè се сменило пред неколку години кога решила да се посвети на здрава исхрана и редовно тренирање.

„Само бидете задоволни со себе и тогаш сè оди полесно. Ми требаше многу време да се прифатам себе си и моето тело. Кога се смирив со себе не ми беше проблем да вежбам и да јадам што е добро за мене.“, изјавила Никол во една пригода.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.