Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ОДМОРОТ ПРОДОЛЖУВА: Северина објави нови фотографии од Малдиви

Низ објективот

ОДМОРОТ ПРОДОЛЖУВА: Северина објави нови фотографии од Малдиви

ОДМОРОТ ПРОДОЛЖУВА: Северина објави нови фотографии од Малдиви

Не постои човек кој не дозна каде летува познатата хрватска пејачка Северина, а таа не престанува со објавување на фотографии од тропскиот рај.

На својот инстраграм профил Северина објави нови фотографии од Малдиви на кои позира во дводелен костим за капење со точки, а во рацете држи даска за сурфање.и за неколку часа доби околу 30 илјади лајкови.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.