Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ПО РОМАНТИЧНОТО ПАТУВАЊЕ: Ирина Шајк бега од папараците (ФОТО)

Низ објективот

ПО РОМАНТИЧНОТО ПАТУВАЊЕ: Ирина Шајк бега од папараците (ФОТО)

ПО РОМАНТИЧНОТО ПАТУВАЊЕ: Ирина Шајк бега од папараците (ФОТО)

Откако стана интернет хит со романтичното патување со раперот Кање Вест,  познатата манекенка Ирина Шајк се врати во Америка каде е главна цел на папараците.

Новата холивудска двојка – Ирина Шајк и раперот Кање Вест, го прославија роденденот на раперот на романтичен одмор во Прованса, а папараците го снимија парот на прошетка, со што ги потврдија шпекулациите.

Гласините за врската помеѓу 35-годишната Ирина и 44-годишниот Кање почнаа на крајот на минатиот месец, паралелно додека трае разводот со познатата старлета Ким Кардашијан со која раперот беше речиси седум години во брак.

Ирина Шајк овојпат успеа да им избега на папараците, прикривајќи ја главата со својот дуксер.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.