Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

НОВИ ФОТОГРАФИИ ОД МАЛДИВИ: Северина позира во елегантен бел фустан

Низ објективот

НОВИ ФОТОГРАФИИ ОД МАЛДИВИ: Северина позира во елегантен бел фустан

НОВИ ФОТОГРАФИИ ОД МАЛДИВИ: Северина позира во елегантен бел фустан

Нема човек кој не дозна дека познатата хрватска пејачка Северина ужива во луксузниот одмор на Малдивите.

Изминатите денови бевме сведоци на разни фотографии, од топлес во када, до жешко издание во бикини, но денешната фотографија ја покажа познатата хрватска пејачка во вистински елегантно светло.

Таа во описот од фотографијата на која позира во бел елегантен фустан напиша стихови од една од нејзините најпознати песни, Далматинка.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.