Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Расцветаа јапонските цреши во Скопје (ГАЛЕРИЈА)

Низ објективот

Расцветаа јапонските цреши во Скопје (ГАЛЕРИЈА)

Карантинска пролет во Скопје!

Дрворедот со јапонски цреши на улицата „Максим Горки”, кој неодамна веше обновен од страна на градските служби, дефинитивно е една од омилените пролетни атракции на скопјани.

Град Скопје сподели фотографии за да се потсетиме на убавината на јапонските цреши:

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.