Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Супермесечината низ светот (ГАЛЕРИЈА)

Низ објективот

Супермесечината низ светот (ГАЛЕРИЈА)

Априлската полна месечина вообичаено е најблиску до одликите на супермесечина.

Погледнете како изгледаше овој феномен низ објективите на фотографите ширум светот.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.