Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Свечени тоалети, црвен килим и ковид вакцинални сертификати на отворањето на „Браќа Манаки“ (ГАЛЕРИЈА)

Низ објективот

Свечени тоалети, црвен килим и ковид вакцинални сертификати на отворањето на „Браќа Манаки“ (ГАЛЕРИЈА)

Синоќа и официјално се отвори 42. издание на филмскиот фестивал „Браќа Манаки“.

Како и претходните, така и оваа година, дефилето на црвениот килим не беше заобиколено, но годинава истото помина во знакот на проверката на ковид вакциналните сертификати.

Погледнете како тоа изгледаше:

This slideshow requires JavaScript.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.