Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ЗАСЛУЖЕН ОДМОР: Вики Миљковиќ по финалето на „Ѕвездите на Гранд“ отиде на Кипар кај Цеца

Низ објективот

ЗАСЛУЖЕН ОДМОР: Вики Миљковиќ по финалето на „Ѕвездите на Гранд“ отиде на Кипар кај Цеца

ЗАСЛУЖЕН ОДМОР: Вики Миљковиќ по финалето на „Ѕвездите на Гранд“ отиде на Кипар кај Цеца

Менторката Вики Миљковиќ вчеравечер имаше навистина тешка задача во финалето на „Ѕвездите на Гранд“, затоа што имаше дури три кандидати кои се натпреваруваа за големата титула.

По се изгледа дека по финалето на Вики и требало одмор, па по крајот на шоуто кое беше во раните утрински часови, Вики веднаш заминала на одмор, и тоа не било каде, туку кај својата кума Цеца на Кипар.

Според фотографиите кои се споделија на социјалните мрежи, Цеца била пресреќна што Вики заедно со фамилијата (сопругот и синот) пристигнале во нејзината луксузна вила.

Како што се гледа на „стори“-то, Вики во прегратка го држи малиот Жељко, кој цело време се смешка, а Цеца го прашува дали му е убаво кај кумата.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.