Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ПРИРОДНА И БЕЗ ФОТОШОП: Шерон Стоун изгледа одлично дури и во седмата деценија од животот (ФОТО)

Низ објективот

ПРИРОДНА И БЕЗ ФОТОШОП: Шерон Стоун изгледа одлично дури и во седмата деценија од животот (ФОТО)

ПРИРОДНА И БЕЗ ФОТОШОП: Шерон Стоун изгледа одлично дури и во седмата деценија од животот (ФОТО)

Шерон Стоун и покрај тоа што има полни 63 години, се уште може со годост да го носи приматот за холивудски секс-симбол.

Имено ваквиот заклучок доаѓа по објавената фотографија на нејзиниот инстаграм профил на кој таа позира во жолт костим за капење – природна и без фотошоп.

Познатата американска актерка повторно ги остави фановите без зборови поради одличниот изглед дури и во седмата деценија од животот.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.