Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ИЗГЛЕДА ПОДОБРО ОД БИЛО КОГА: Тијана Дапчевиќ позира во бикини на грчките плажи (ФОТО)

Низ објективот

ИЗГЛЕДА ПОДОБРО ОД БИЛО КОГА: Тијана Дапчевиќ позира во бикини на грчките плажи (ФОТО)

ИЗГЛЕДА ПОДОБРО ОД БИЛО КОГА: Тијана Дапчевиќ позира во бикини на грчките плажи (ФОТО)

Сите „избегаа“ од летните горештини, па тоа го направи и Тијана Дапчевиќ.

Таа викендот го искористи за да ги посети грчките плажи, а објави и неколку фотографии на кои, мора да признаеме, изгледа совршено!

Тијана покажа навистина завидна линија, па дури и стомачни мускули, а на фотографиите во бикини таа за неколку часа собра илјадници „лајкови“.

Инаку, пејачката веќе извесно време не ја пропушта приликата да ја покаже видната трансформација на своето тело, особено преку објавите на нејзиниот профил на Инстаграм.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.