fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Шар Планина – дом на сѐ поголем број на мечиња (ВИДЕО)

Видео

Шар Планина – дом на сѐ поголем број на мечиња (ВИДЕО)

На социјалните мрежи се појави видео на кое се гледа дека Шар Планина станува дом на сѐ поголем број на мечиња.

Членови на ловечките друштва, но и совесни планинари и граѓани оставаат храна и ги хранат мечките и останатите диви животни на Шар Планина и успеваат да снимат несекојдневни видеа од нив.

Во прилог погледнете го видеото, насловено „нови посетители“:

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.