fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

СОН НА ЉУБИТЕЛИТЕ НА НУТЕЛА: Полна када со чоколаден крем (ВИДЕО)

Видео

СОН НА ЉУБИТЕЛИТЕ НА НУТЕЛА: Полна када со чоколаден крем (ВИДЕО)

Кемре Кандал откако се прослави со видеото во кое се бања во када полна со лут сос, се одлучи за уште еден луд чекор.

Тој сега одлучи да ја наполни кадата со 270 килограми од кремот „Нутела“.

Кандал верува дека на тој начин ќе ја надмине славата од минатата видео-снимка, која беше гледана над девет милиони пати.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.