Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

„90 секунди“ со извидникот Петар (ВИДЕО)

Ви препорачуваме

„90 секунди“ со извидникот Петар (ВИДЕО)

„90 секунди“ со извидникот Петар (ВИДЕО)

Младиот извидник Петар Ачкоски македонската јавност го запозна преку видеото од извидници кое стана вирално.

Во видеото кое ја насмеа јавноста е интересна неговата реакција на изборот на грашок како главно јадење за групата извидници.

Петар сега гостуваше во популарниот сегмент „90 секунди“ на јутуберот Стефонатор и одговараше на интересни прашања.

Во продолжение погледнете ги неговите урнебесни одговори.

Повеќе од Ви препорачуваме

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.