Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Бидете фит ова лето – 10 минути тренинг за рамен стомак за плажа

Ви препорачуваме

Бидете фит ова лето – 10 минути тренинг за рамен стомак за плажа

Бидете фит ова лето – 10 минути тренинг за рамен стомак за плажа

Како што наближува летото, високите температури и помислата на плажа, сите се обидуваме колку што е можно побрзо да дојдеме до фит фигура. 

За следните 10-минутни вежби не ви се потребни тегови ниту пак опрема. Можете да вежбате во темпо со инструкторот Фрејзер Вилсон (знаеме, тешко е да се прати неговото темпо поради згодното тело), и за неколку дена ќе започнете да приметувате резултати.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Ви препорачуваме

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.