Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Жена се возеше со градски превоз и одеднаш ја погоди стрела (ВИДЕО)

Видео

Жена се возеше со градски превоз и одеднаш ја погоди стрела (ВИДЕО)

Кога и да помислите дека во градскиот превоз не може да се случи ништо чудно, ќе ве изненади некоја нова ситуација.

Жена од Бразил додека се возела со градски превоз, ја изненади ни повеќе ни помалку туку стрела.

Од прозорецот, се чини од никаде, полета стрела и ја погоди жената право во рака. Верувале или не, ја застрелал маж од блискиот стан, а таа право низ отворениот прозорец на автобусот заврши во телото на оваа несреќна жена.

Набрзо таа била оперирана, а неколку часа по операцијата била пуштена дома.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.