fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Од денеска Ајфон 7 достапен и во Македонија!

Мобилни

Од денеска Ајфон 7 достапен и во Македонија!

Македонски Телеком од 14 октомври, ќе ги понуди на пазарот iPhone 7 и iPhone 7 Plus, најдобрите и најсофистицирани iPhone телефони досега коишто имаат нови напредни камери, најдобри перформанси на батеријата во историјата на iPhone и се отпорни на вода и прашина.

За повеќе информации за iPhone, посетете ги страниците: www.apple.com/iphone и www.telekom.mk

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Мобилни

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.