Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Алек Болдвин го потврди бракот на Хејли и Џастин Бибер

Сцена

Алек Болдвин го потврди бракот на Хејли и Џастин Бибер

Алек Болдвин откри дека неговата внука Хејли и нејзиното момче, Џастин Бибер, стапиле во брак, иако самата Хејли ги негираше шпекулациите во петокот.

– Тие едноставно се венчале, но не знам каков е договорот, изјави Болдвин на 70-та церемонија на наградите „Еми“.

Тоа се случи само три дена откако 21-годишната Хејли и 24-годишниот Џастин беа забележани во суд во Њујорк.

Коментар на Алек доаѓа сосема неочекувано откако Хејли во петокот негираше дека се омажила.

– Јас разбирам од каде доаѓа шпекулацијата, но се уште не сум омажена, напиша моделот на социјалните мрежи.

Гласините тврдат дека Болдвин и Бибер, кои се заедно од јуни, следната недела се подготвуваат за голема свадбена церемонија во Канада.

Според извор на „Пипл“, Хејли се уште не сметала дека е венчана додека не поминат свадбените церемонии.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.