Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Џастин Бибер ќе глуми во филм заедно со Клинт Иствуд

МК Сцена

Џастин Бибер ќе глуми во филм заедно со Клинт Иствуд

Канадскиот пејач Џастин Бибер (22) ја доби улогата на млад перспективен фудбалер кој заминува да игра во Реал Мадрид, во новиот блокбастер, кој треба да почне да се снима во март 2017 година.

Во филмот, кој е своевиден римејк на трилогијата „Голови“ ќе се појават и познатите фудбалери Кристиано Роналдо и Дејвид Бекам, а дедото на Бибер, наводно ќе го глуми легендарниот актер Клинт Ествуд.

Иако нема фудбалско искуство, Бибер е голем обожавател на фудбалот. Наводно, сите сцени во кои ќе треба да ја покаже фудбалската умешност ќе ги одглуми сам.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.