fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ЏАСТИН БИБЕР НАВРЕДЕН: Го прекина концертот во Манчестер и ја напушти бината (ВИДЕО)

Сцена

ЏАСТИН БИБЕР НАВРЕДЕН: Го прекина концертот во Манчестер и ја напушти бината (ВИДЕО)

Џастин Бибер за време на неговиот концерт во „Манчестер арената“ реши да и се обрати на публиката и да им „каже некој збор“, но таа идеја не им се допаднала на гледачите.

Како што објавија британските медиуми, додека пејачот зборувал, пулбиката негодувала, порачувајќи му да продолжи со настапот.

Тој се налутил на ваквата реакција на публиката, го спуштил микрофонот и слегол од сцената.

Сепак, наскоро се предомислил и се вратил на бината, најавувајќи и на публиката дека нема да прозбори до крајот на концертот.

Бибер продолжи со концерот во Манчестер, но ни по него не објасни што толку го налути.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.