fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Џастин и Бритни веројатно повторно заедно на сцена

Сцена

Џастин и Бритни веројатно повторно заедно на сцена

Музичката и актерската ѕвезда, Џастин Тимберлејк изјави дека повторно би можел да соработува со неговата поранешна девојка, Бритни Спирс.

Набројувајќи со кои музичари би сакала да соработува, Бритни Спирс минатиот месец рече дека „Џастин Тимберлејк е многу добар“.

На прашањето да коментира за можна соработка со поранешната партнерка, Тимберлејк за телевизија Е! рече: „Апсолутно“.

– Достапен сум, повикајте ме, рече славниот американски пејач и актер.

Бритни Спирс и Џастин Тимберлејк беа во тригодишна врска до 2002 година, а во 90-тите години беа колеги во „Дизни“ во емисијата Клубот на  Мики Маус (Mickey mouse Club).

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.