fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

АКЦИЈА ВО „ДЕЖАВУ“: За секои четири пива – гратис топла даска

Маркетинг

МК Сцена

АКЦИЈА ВО „ДЕЖАВУ“: За секои четири пива – гратис топла даска

За секои понудени четири кригли пиво добивате гратис топла даска само за време на Лига на шампиони.

Ова е интересна понуда за љубителите на фудбалот како изненадување од популарниот кафе-ресторан „Дежаву“.

Инаку нивниот детски парк „Дримленд“ исто така нуди примамливи цени за сите кои сакаат роденденот за своите најмили да го прослават токму овде – информации на тел. 078-242-536

14374779_545711925638924_1879061997_o

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.