Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Бруклин Бекам и Клои Морец првпат се појавија заедно на црвениот тепих

Сцена

Бруклин Бекам и Клои Морец првпат се појавија заедно на црвениот тепих

Бруклин Бекам и неговата девојка Клои Грејс Морец синоќа беа главни ѕвезди на холивудската премиера на филмот „Neighbors 2: Sorority Rising“, во кој Клои игра една од главните улоги. 

Романтичниот Бруклин ја изненади својата девојка, откако ненајавено долета од Лондон, за таа вечер да биде со неа.

– Многу е мил и внимателен. Вистински џентлмен, откри убавата глумица.

Бруклин (17) и Клои (19) започнаа љубовна врска во летото 2014 година, но таа набрзо заврши, па од октомври 2015 година до март 2016 година синот на Дејвид и Викторија Бекам беше во врска со француската глумица Сонија Бен Амар.

Сепак, изгледа дека Клои е подобар избор за Бруклин, па тој нашол начин како повторно да ја освои.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.