fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ДАЛИ ЈА ПРЕПОЗНАВТЕ: Ѕвездата на „Модерно семејство“ Софија Вергара во непрепознатливо издание

Сцена

ДАЛИ ЈА ПРЕПОЗНАВТЕ: Ѕвездата на „Модерно семејство“ Софија Вергара во непрепознатливо издание

Познатата латино ѕвезда, 44-годишната Софија Вергара на Инстаграм објави фотографии на кои е со нов, речиси непрепознатлив, имиџ.   

За да биде работата поинтригантна, Вергара под фотографите напиша: „таен проект“

Сепак таблоидите објавија дека станува збор за фотографии од серијата „Модерно семејство“, каде Софија се појавува со потемна и виткана коса.

#modernfamily #secretproject ????

A photo posted by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

Таблоидите наведуваа дека на фотографиите Вергара носи перика и дека на ја обила својата коса.

From Russia with ❤️??#modernfamily

A photo posted by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

Фотографите се од сетот на осмата сезона на серијата „Модерно семејство“, чие снимање е во тек.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.