Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Даниел Кајмакоски утре во Скопје Сити Мол ќе даде поддршка на македонските фудбалери

МК Сцена

Даниел Кајмакоски утре во Скопје Сити Мол ќе даде поддршка на македонските фудбалери

На ФФМ пултот во Skopje City Mall и натаму може да купите влезници по супер промотивна цена за квалификацискиот натпревар за ЕП меѓу МАКЕДОНИЈА и ШПАНИЈА, кој ќе се игра на националниот празник, 8 септември.

За сите фанови, на ФФМ пултот во Skopje City Mall се продаваат и оригинални или реплика дресови од репрезентацијата на Македонија.

Бидете на истото место и на 19 август, среда од 19.00 часот, кога Даниел Кајмакоски ќе се дружи со фановите и како и сите македонци, ќе им даде поддршка на Агим, Трајковски, Пача, Буба и сите други репрезентативци во битката против Европскиот шампион, Шпанија.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.