fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ДРАГАН ВУЧИЌ ДО НАТПРЕВАРУВАЧКА: „Бубни“ ја прасечката глава (ВИДЕО)

Маркетинг

МК Сцена

ДРАГАН ВУЧИЌ ДО НАТПРЕВАРУВАЧКА: „Бубни“ ја прасечката глава (ВИДЕО)

Најновото видео од гејм шоуто на Канал 5 ги изненади и гледачите и сите оние кои го видоа, пишува ТВ Пакет.

Се работи за играта во шоуто на Вучиќ во која натпреварувачите погодуваат најразлични јадења, често и пробуваат од нив, па дури и ако се „живи“. Луто, кисело, солено, горчливо… живо.

Овојпат натпреварувачката треба да погоди што има во стаклениот сад, па дури и да го бакне тоа.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.