fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Ештон Качер со автомобил удри во 19-годишно момче, па се сликаше со него

Сцена

Ештон Качер со автомобил удри во 19-годишно момче, па се сликаше со него

Ештон Качер со својата Тесла удри во 19-годишниот Лео Маренги, па се фотографираше со него. Момчето се возело со својот скутер, кога актерот налетал на него и го турнал на земја.

Но, и покрај раскрвавеното колено, Лео не ја пропушти можноста да направи неколку фотографии со холивудската ѕвезда.

– Ме удрија со автомобил денеска… Но, ОК е, зашто тоа беше Ештон Качер, напиша момчето на Фејсбук.

Сето тоа се случило во Лос Анџелес, кај познатото Сансет Бронсон филмско студио.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.