fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ФОТО: Најлошите божиќни честитки на познатите личности

Сцена

ФОТО: Најлошите божиќни честитки на познатите личности

Со години бевме сведоци на многу „промашувања“ на славните личности.

Така, можевме да видиме погрешни љубовни избори на ѕвездите, катастрофални модни комбинации при појавувањето на црвените теписи или други настани, нивно несоодветно однесување во јавноста…

Овој пат, во согласност со периодот околу прославувањето на Божик и Нова година, американските таблоди направија листа на најлоши божиќни и новогодишни честитки на славните на сите времиња.

На водечките позиции на оваа неславна листа се најдоа Елизабет Харли, Мајли Сајрус и Хилари Даф, а тука секако се и неодминливите сестри Кардашијан.

1. Елизабет Харли

1

2. Мајли Сајрус

2

3. Хилари Даф

3

4. Рок

4

5. Ферги и Џош Дахамел

5

6. Ник Џонас

6

7. Џастин Тимберлејк

7

8. Џон Маер

8

9. Бритни Спирс

9

10. Ешли Симсон

11

11. Семејство Кардашијан

12

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.