fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ПОСЛЕДНА ПОНУДА: Прославете ја Нова година во кафе-бар Ало Ало

МК Сцена

ПОСЛЕДНА ПОНУДА: Прославете ја Нова година во кафе-бар Ало Ало

Деновите до Нова година се бројат на прсти, а вие се уште не сте одлучиле каде ќе ја прославите најлудата ноќ во годината?

Незаборавна забава за Новата година, со поглед на кејот на Вардар. Прославете во самиот центар на градот, во кафе-бар Ало Ало. Лоциран во срцето на градот, кафе-бар Ало Ало ви ја ветува најубавата и највесела забава за која ќе се сеќавате долго.

Понудата вклучува неограничен пијалок, ладна даска, ордевери, канапеи, десерт, апетисани и ГРАТИС влез за втората вечер. Музички репертоар: DJ – комерцијани хитови; Amigos Band – балкански хитови, а на полноќ трубачи.

За повеќе информации јавете се на 075 811 369/078 710 951 или посетете го официјалниот фејсбук настан: Среќна нова година – Ало, Ало

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.