Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ФОТОГАЛЕРИЈА: Иксфакторска дружба во Скопје Сити Мол

Настани

ФОТОГАЛЕРИЈА: Иксфакторска дружба во Скопје Сити Мол

Вчеравечер Скопје Сити Мол беше местото каде што беа собрани сите фанови на актуелното музичко шоу Х-Фактор, каде се одржа концерт на дел од финалистите, Давид, Боби, Антонио и Аднан и Тарик.

Финалистите прво беа на прошетка низ трговскиот центар, а потоа и јадеа во едно од кафулињата во познатиот мол, обиколени од нивните фанови.

Тие велат дека навистина се забавувале во Скопје и ветуваат повторна дружба со фановите од Македонија.

Во продолжение погледнете дел од фотогалеријата:

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Настани

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.