Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ГОЛА НА СЦЕНАТА: Елена Ристеска настапи со „Текила и лимон“ на ТЛЗП (ВИДЕО)

МК Сцена

ГОЛА НА СЦЕНАТА: Елена Ристеска настапи со „Текила и лимон“ на ТЛЗП (ВИДЕО)

Елена Ристеска вчеравечер настапи во ревијалниот дел од финалната емисија на шоуто ТЛЗП каде се претстави со актуелниот хит „Текила и лимон“.

Таа за настапот подготви специјален ремикс на оригиналната нумера, а балканскиот аудиториум го изненади со уникатна сценографија, но и со провокативен танц заедно со танчерите од групата „Битрикс“.

Ристеска на сцената на ТЛЗП се појави облечена во кусо здолниште, во комбинација со џинс елек. Сепак, изненадувањето за гледачите го остави за самиот крај, кога го соблече елекот, под кој носеше прилично провокативна прозирна маица прикривајќи ги интимните делови.

Во продолжените погледнете го нејзиниот настап:

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.