Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Голема зумба забава овој викенд во „Миднајт“

МК Сцена

Голема зумба забава овој викенд во „Миднајт“

Немате план што да правите овој викенд? Ние ви предложуваме одлична забава и тоа „ЗУМБА“ забава, што ќе се случува овој петок (16 март) во ноќниот клуб „Миднајт“ од 20:30 часот.

Поминете една поинаква вечер каде сите околу вас ќе бидат многу разиграни, многу насмеани, многу позитивни и енергични, со еден збор зумбастични.

Најновите зумба кореографии, најновите зумба песни и зумба движења во изведба на лиценцирани инструктори од фитнес клубот „ФитОне“ кои ќе направат феноменалната зумбастична енергија да ја почувствуваат сите присутни овој петок.

Зумба забавата е наменета за сите љубители на зумба фитнес. Поканети се сите кои сакаат да видат што претставува споделување на енергија помеѓу толпа од зумба фанови и да се приклучат на забавата, како и тие што го практикуваат зумба фитнес надвор од фитнес клубот ФитОне.

Без никакви ограничувања во пол и возраст, без разлика на вежбачи или гледачи, поканети се сите, а забавата е загарантирана.

 Повеќе информации може да добиете на следниот линк.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.