fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ГРАТИС ВЛЕЗНИЦИ ЗА ТЕАТАР: Популарно ве носи на претставите „Тероризам“ и „Разговори во четири очи“

МК Сцена

ГРАТИС ВЛЕЗНИЦИ ЗА ТЕАТАР: Популарно ве носи на претставите „Тероризам“ и „Разговори во четири очи“

Популарно.мк ве носи на театар!

Доколку сакате да ја посетите претставата „Тероризам“ во четврток (14.01) со почеток од 20 часот или претставата „Разговори во четири очи“ во петок (15.01) во 20 часот споделете го овој линк (објава) на вашиот фејсбук профил и поставете ја објавата јавна (public) и потоа испратете го вашето име и презиме и контакт телефон на меилот [email protected], заедно со името на претставата која сакате да ја гледате.

public-facebook

Среќните добитници на 2 влезници ќе бидат избрани по случаен избор и објавени на официјалната ФБ страна на Популарно.мк. Добитник за влезниците за претставата „Тероризам“ ќе биде објавен утре, а за „Разговор во четири очи“ наредниот ден.

Одиме на театар! :)

* добиените податоци служат само за потврдување дека ги исполнувате условите да ги добиете влезниците и на никој начин нема да ја нарушат вашата приватност. Истите се бришат од нашиот сервер во рок од 24 часа.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.