Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Хајди Клум со своето 16 години помладо момче се сончаат во Мексико

Музика

Хајди Клум со своето 16 години помладо момче се сончаат во Мексико

Хајди Клум е фотографирана од папараците како со нејзиното 16 години помладо момче, 28-годишниот музичар Том Каулиц, се одмораат во куќа покрај базен во Мексико.

„Дежурните фоторепортери“ ја фатија славната манекенка топлес и во опуштено издание со членот на бендот „Токио Хотел“.

Гласините за нивната љубовна врска се појавија минатиот месец кога беа видени заедно во Пасадена, а сега тоа е и потврдено.

Пред Том, Хајди беше во врска со трговецот со уметнички дела Вит Шнабел, а од 2005 до 2012 година беше во брак со пејачот Сил, со кој има четири деца.

Том (28) исто така, зад себе има неуспешен брак со Рија Сомерфелд, што траеше само една година.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Музика

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.