fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

И оваа сабота најдобрата забава е во Скопје кафе!

Маркетинг

Настани

И оваа сабота најдобрата забава е во Скопје кафе!

Скопје кафе и менаџерскиот тим продолжува во исто темпо, со урбаните и тематски забави секоја сабота.

За оваа сабота се спрема забава за сите оние на кои им е потребен преглед, за сите оние кои се “настинати” и им е потребна помош исклучиво од неодоливи медицински сестри кои “ќе ги лечат” со прекумерни алкохолни дози и инекции исклучиво на Еристоф!

За музиката и музичкиот репертоар ќе биде задолжен главните доктори на вечерта, DJ Babura Junior & DJ Shero Master M, кои секогаш лекуваат исклучиво со прекумерна доза на добра музика од жанрот на хаус, латино & мак хитови!

Бидете дел од несекојдневните забави во срцето на градот.

За Резервации и повеќе информации: https://www.facebook.com/events/918776444807730

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Настани

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.