Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Теодора Џехверовиќ: „За разлика од другите пејачи на моја возраст, јас имам домашно воспитување“

Интервју

Теодора Џехверовиќ: „За разлика од другите пејачи на моја возраст, јас имам домашно воспитување“

Теодора Џехверовиќ: „За разлика од другите пејачи на моја возраст, јас имам домашно воспитување“

Пред извесен период српската поп сензација Теодора Џехверовиќ настапи во Скопје во дискотеката Централ парк.

Атрактивната пејачка го привлече вниманието со стајлингот и храброста на минусни температури да се појави полугола.

Како изгледаше настапот, од прв ред забележа објективот на естрадниот магазин Бекстејџ, а вие можете истото да го погледнете во видеото подолу:

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Интервју

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.