fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Каролина Гочева донираше 60.000 денари за настраданите семејства.

МК Сцена

Каролина Гочева донираше 60.000 денари за настраданите семејства.

И македонското девојче се вклучи во хуманата мисија за помош на настраданото население од невремето во Скопје.

Каролина Гочева донираше 60.000 денари за настраданите семејства.

Во прилог, еве ја и нејзината изјава:

– „Нема зборови со кои може да се искаже сочувство до семејствата кои изгубија свои блиски во поплавата која му се случи на Скопје. Тоа со ништо не може да се надомести. Сепак, сега е време кога треба да сме единствени и секој треба да помогне колку што може и како што може за да им помогне на настраданите.”

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.