fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

КОЈ САКА ДА ОДИ ВО ТЕАТАР: Доделуваме две гратис влезници за “Госпоѓа Министерка“

МК Сцена

КОЈ САКА ДА ОДИ ВО ТЕАТАР: Доделуваме две гратис влезници за “Госпоѓа Министерка“

Популарно.мк ве носи во театар!

Доколку сакате да ја посетите претставата „Госпоѓа Министерка” денес (18.12) со почеток во 20 часот споделете го овој линк (објава) на вашиот фејсбук профил и поставете ја објавата јавна (public) и потоа испратете го вашето име и презиме, контакт телефон и линк од вашиот фејсбук профил* на меилот [email protected], најдоцна до денес, 12 часот.

public-facebook

Среќниот добитник ќе биде избран по случаен избор и објавен на официјалната ФБ страна на Популарно.мк –www.facebook.com/popularnomkd Одиме на театар! :)

 * добиените податоци служат само за потврдување дека ги исполнувате условите да ги добиете влезниците и на никој начин нема да ја нарушат вашата приватност. Истите се бришат од нашиот сервер во рок од 24 часа.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.